| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-700 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
5 Mod Adımcı Motor CCD Renk Düzenleme Sistemi Mobil Telefon BGA Yeniden İşleme İstasyonu
Spesifikasyon
| Cep telefonu BGA yeniden işleme istasyonu | Model:HS-700 |
| Güç kaynağı | AC 100V / 220V ± 10% 50/60Hz |
| Toplam güç | 2600W |
| Isıtma gücü | Üst ısıtıcı 1200W ((Max), alt ısıtıcı 1200W ((Max) |
| Elektrikli malzeme | Sürüş motoru + akıllı temp kontrolörü + renk dokunmatik ekran |
| Sıcaklık kontrolü | Yüksek hassasiyetli K sensörü + kapalı döngü kontrolü + bağımsız temp.controller (hassasiyet ±1°C'ye ulaşabilir) |
| Sensör | 1 adet |
| Bulma yolu | V şeklindeki PCB desteği + dış evrensel armatür + merkezleme ve konumlandırma için lazer ışığı |
| Genel boyut | L450mm*W470mm*H670mm |
| PCB boyutu | En fazla 140mm*160mm Min 5mm*5mm |
| BGA boyutu | Maksimum 50 mm*50 mm Min 1 mm*1 mm |
| Uygulanabilir PCB kalınlığı | 0.3 - 5mm |
| Montaj doğruluğu | ±0,01mm |
| Makinenin ağırlığı | 30KG |
| Montaj çip ağırlığı | 150 g |
| Çalışma modları | Beş: Yarım otomatik/El/Kaldırma/Kaldırma/Saldırma |
| Kullanım Onarım | Çipler / telefon ana kartı vb. |
Özellikleri
1. 5 çalışma modu
2. 15'HD LCD monitörü
3. 7'HD renk dokunmatik ekran
4. adımlı motor
5. CCD renk optik hizalama sistemi
6. ± 1°C'de sıcaklık doğruluğu
7. ± 0.01mm içinde montaj doğruluğu
8Onarım başarısı oranı: % 99 +
9Tek çipli kontrolün bağımsız araştırılması ve geliştirilmesi
Paketleme Hakkında
![]()
![]()
![]()