| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-CC300 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
PC Bilgisayar LCD Ekran İşlemi Özel Dağıtım Kontrol Cihazı AB Tutkal Dağıtım Makinesi
| ÖĞE | ÖZELLİK |
| Tutkal Karışım Oranı | 1:1-10:1/Özelleştirilebilir |
| Dağıtım Hızı | 10-150g/5s (1:1 tutkal oranına göre) |
| Dağıtım Hassasiyeti | Tutkal Miktarı±%1, Tutkal Oranı±%1 |
| X/Y/Z Çalışma Aralığı | 300*300*100mm (Z ekseni döndürülebilir) |
| XYZ Hızı | Maksimum 300mm/s |
| Tahrik Sistemi | Step Motor + Zamanlama Kayışı |
| Tekrarlanabilirlik | ±0.02mm |
| Desen | Çizgiler, Daireler, Yaylar, Sürekli Yollar, 3D Doğrusal Enterpolasyon |
| Saksı Hassasiyeti | Miktar±%1, Oran:±%1 |
| Çalışma Yöntemi | Otomatik |
| Programlama | Öğretme Kolu |
| Kontrol | Kart |
| Sızdırmaz Fonksiyon | Vakum Cihazlı Vana |
| Ağırlık | 65kg |
| Boyut (U*G*Y) | 716*585*645mm |
| Güç Kaynağı | 220V 50-60Hz 350W |
![]()
![]()
Ambalaj Hakkında
![]()
![]()
![]()