| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-D441 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
| Model | HS-D441 |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110V/220V 50-60Hz 350W |
| Yapıştırıcı karıştırma oranı | 11-10:1/Kustomlaştırılabilir |
| Servis Hızı | 10-150g/5s (yapıştırıcı oranı 1: 1'e dayanarak) |
| Hızlılık | Yapıştırıcı miktarı ±1%, yapıştırıcı oranı ±1% |
| X/Y/Z Çalışma aralığı | 400*400*100mm (Z ekseni döndürülebilir) |
| XYZ Hız | En fazla 300mm/s |
| Sürücü Sistemi | Adım motoru + zamanlama kemeri |
| Tekrarlanabilirlik | ±0,02 mm |
| Şablon | Çizgiler, Çemberler, Yaylar, Sürekli Yollar, 3 boyutlu doğrusal aralaştırma |
| Çömlekleme Doğruluğu | miktar ±1%, oran: ±1% |
| Programlama | Öğretmen Kolye |
| Kontrol | PLC |
| Sızıntı geçirmez işlev | Vakum cihazı olan valf |
| Belge Destekleme | CAD, CorelDRAW |
| Ağırlık | 40 kg |
| Boyut (L*W*H) | 616*685*645mm |