| Marka Adı: | HSTECH |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
Bağımsız LED Ekran Zaman Denetleyicisi FIFO Fonksiyon 8 Tank Solder Paste Warm Up Timer
Spesifikasyon
| Ürün Adı | Peçete çözme makinesi |
| Güç kaynağı | AC110V/220V, 50/60Hz |
| Hava basıncı | 0.4Mpa |
| İşleme kutuları | 4 tank |
| Makine boyutu | 500*520*320mm |
| Ağırlık | 30kg |
Tanıtım
Lehimleme pasta ısınma zamanlayıcı makine kolayca lehimleme pasta sıcaklığı ısınma zaman kontrolü elde edebilir,Bu, soğutma odasından çıkarıldıktan sonra lehim pasta zamanını çevre sıcaklığına kaydetmek için çok fazla zaman kazandırabilir.Bu, lehimli pastanın sıcaklığını kontrol etmek, lehimli pastanın etkinliğini kontrol etmek, baskı kalitesini sağlamak, üretim planını kontrol etmek için daha iyi bir verimlilik yoludur.Üretim verimliliğini artırmak.
Özellikleri
![]()
![]()
Ürünün fiziksel görüntüsü
![]()
![]()
![]()
Paketleme Hakkında
![]()
![]()
![]()