| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-BD4 |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 100 adet |
| Model | HS-BD4 |
|---|---|
| MCU | Endüstriyel PLC |
| Programlama | Metin Gösterimi Programlayıcısı |
| Sürüş Modu | Kesin adımlı motor |
| En fazla dağıtım çapı | 160mm (iki istasyon), 110mm (dört istasyon) |
| Motor hızı | 0 ~ 300 RPM |
| Konumlama Doğruluğu | ±0,1mm |
| Z ekseni ayar aralığı | 250 mm |
| Z ekseni Çalışma yolculuğu | 50 mm |
| Boyut (L*W*H) | 420 mm × 532 mm × 532 mm |
| Ağırlık | 35kg |
| Çalışma gücü | AC220V/50~60Hz/200W |
| Çalışma hava basıncı | 0.4~0.6Mpa (kondansiyon yok) |
| Çalışma Sıcağı ve Nemliği | Sıcaklık: 0~40°C, Nem: 20~90% |