| Marka Adı: | GKG |
| Model Numarası: | GLE |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
Kesinlik 01005 0.3 Pitch CCD Dijital Kamera SMT Lehimleme Yapıştırma Şablon Yazıcısı
Tanıtım
GLE Otomatik lehimli pasta baskı makinesi, SMT büyük ölçekli uygulamalar için yüksek kaliteli bir makinedir. Gt-S'nin genişliği sadece 2830mm'dir. 01005'in baskı süreci gereksinimlerini mükemmel bir şekilde karşılayabilir,0.3 pitch ve diğer ince mesafeler, yüksek hassasiyet ve yüksek hız.
Spesifikasyon
| Model | GLE |
| En fazla PCB boyutu | 510x510mm |
| Min PCB boyutu | 50x50mm |
| PCB kalınlığı | 0.4-6mm |
| Tahta ağırlığı | 5 kg |
| Taşıma yüksekliği | 900±40 mm |
| Tahta kenar boşluğu | 2.5mm |
| Tahta yüksekliği | 23 mm |
| Taşıma yönü | L-R, R-L |
| Taşıma hızı | Max 1500mm/s, program kontrolü |
| Taşıma yöntemi | Bir aşama |
| Uygulama genişliği | otomatik |
| I/O arayüzü | SMEMA |
| PCB konumlandırma (destek yöntemi) | Mıknatıs iğnesi/destek bloğu/yukarı-aşağı masa |
| PCB sıkıştırma sistemi |
Üst sıkıştırma üzerinde patentli
|
| Yan sıkıştırma | |
| Adsorpsiyon fonksiyonu | |
| Yazdırma |
0-20mm
|
|
Yazdırma modu
|
Bir/iki kez
|
|
Yazdırma Hızı
|
10-200mm/s
|
|
Yazdırma Kipi
|
Bir / İki kez
|
|
Squeegee tipi
|
Kauçuk / çelik Squeegee Blade ((Köşe 45°/55°/60°)
|
| Baskı | 0.5-10kg |
| Şablon çerçevesinin boyutu | 470*370mm~737*737mm |
|
Temizlik Sistemi
|
Yağmur tipi temizlik sisteminin damlamaları
|
| Güçlendirilmiş vakum emici | |
| Kuru, ıslak vakum üç mod | |
|
CCD FOV
|
10x8mm
|
| Güvenlik işareti türleri | Standart Fiducial mark şekli |
| Yastık | |
| Çukur | |
| Kamera sistemi | Yukarı/aşağı optik yapısı |
| CCD dijital kamera | |
| Geometri desen eşleşmesi |
Makine Performansı
| Model | GLE |
| Yer doğruluğunu tekrarla | ±12.5um@6,CPK≥2.0 |
| Baskı doğruluğu | ±20um@6,CPK≥2.0 |
| Yazdırma döngüsü süresi | <7.5 saniye |
| Üçüncü taraf test sistemi ((CTQ) temelinde gerçek lehimli pasta baskı pozisyonu doğruluğunu tekrarlamak doğrulama | |
Tüm Makine Özellikleri
|
Güç kaynağı
|
AC:220±10%,50/60HZ, 3.0KW
|
|
Hava basıncı
|
4~6 kgf/cm2
|
|
Hava tüketimi
|
yaklaşık 5L/dakikada
|
|
Çalışma sıcaklığı
|
-20°C~+45°C |
|
Çalışma nemliği
|
%30~60%
|
|
Makine Boyutları(kule ışığı olmadan) |
1240 ((L) x 1410 ((W) x 1500 (H) mm
|
|
Makine ağırlığı
|
Yaklaşık 1100Kg. |
Özellikleri
1, GKG özel ayarlı çakma platformu. istikrarlı ve ayarlanması kolaydır, farklı kalınlıkta PCB'nin pin çakma yüksekliğini hızlıca ayarlayabilir.