| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-D331 |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 100 adet |
| Model | HS-D331 |
| Güç kaynağı | 110V/220V 50-60Hz 350W |
| Yapıştırıcı karıştırma oranı | 11-10:1/Kustomlaştırılabilir |
| Servis Hızı | 10-150g/5s ((1: 1 yapıştırıcı oranına dayanarak) |
| Hızlılık | Yapıştırıcı miktarı ± 1%, yapıştırıcı oranı ± 1% |
| X/Y/Z Çalışma aralığı | 500*300*300*100mm ((Z ekseni döndürülebilir) |
| XYZ Hız | Max 300mm/s ((Tasarım üzerine yapılan 800mm/s) |
| Sürücü Sistemi | Adım motoru + zamanlama kemeri |
| Tekrarlanabilirlik | ±0,02 mm |
| Şablon | Çizgiler, Çemberler, Yaylar, Sürekli Yollar, 3 boyutlu doğrusal aralaştırma |
| Çömlekleme Doğruluğu | miktar ± 1%, oran: ± 1% |
| Programlama | Öğretmen Kolye |
| Kontrol | PLC |
| Sızıntı geçirmez işlev | Vakum cihazı olan valf |
| Momery dosyası | El kutusu 256 MB RAM'a ve çevrimdışı kart 32 MB RAM'a sahiptir. |
| Belge Destekleme | CAD, CorelDRAW |
| Ağırlık | 35 kg |
| Boyut ((L*W*H) | 516*585*645mm |