| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-D5331 |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 100 adet |
Çift platformlu 4 Eksenli Masaüstü Otomatik Gule Dispenser Stepper Motoru Kullanarak
Spesifikasyon
| Model | HS-D5331 |
| Güç kaynağı | 110V/220V 50-60Hz 350W |
| Yapıştırıcı karıştırma oranı | 11-10:1/Kustomlaştırılabilir |
| Servis Hızı | 10-150g/5s ((1: 1 yapıştırıcı oranına dayanarak) |
| Hızlılık | Yapıştırıcı miktarı ± 1%, yapıştırıcı oranı ± 1% |
| X/Y/Z Çalışma aralığı | 500*300*300*100mm ((Z ekseni döndürülebilir) |
| XYZ Hız | En fazla 300mm/s |
| Sürücü Sistemi | Motor ((SHINANO/Japonya) +Synchro Belt +Lineer Guide ((Çin Tayvan) |
| Veri belleği | Her biri en fazla 3 MB RAM (yaklaşık beş bin işleme noktası) işgal eden bin set işleme verisini depolayabilir. |
| Tekrarlanabilirlik | ±0,02 mm |
| Şablon | Düzler, Daireler, Yaylar, Sürekli Yollar, 3 boyutlu doğrusal aralaştırma |
| Çömlekleme Doğruluğu | miktar ± 1%, oran: ± 1% |
| Programlama | Öğretmen Kolye |
| Kontrol | PLC |
| Sızıntı geçirmez işlev | Vakum cihazı olan valf |
| Belge Destekleme | CAD, CorelDRAW |
| Ağırlık | 65 kg |
| Boyut ((L*W*H) |
716*585*645mm
|
Özellikleri
1. PC bilgisayar LCD ekranı çalışması, programlanması kolay, öğrenmesi ve anlaması kolay;
2Çizim noktaları, çizgiler, yüzler, kemerler, daireler ve herhangi bir 3 boyutlu düz olmayan pist yolunu gerçekleştirmek için düzensiz eğrilerin sürekli olarak eğrilmesi fonksiyonlarına sahiptir;
3Yapıştırıcının boyutu, yapıştırıcının hızı, dağıtım süresi ve yapıştırmayı durdurma süresi tümüyle parametre edilebilir.
4. Özel dağıtım kontrolörü ile yapıştırıcı çıkışı istikrarlıdır, yapıştırıcı temizdir ve yapıştırıcı sızdırmaz;
5Ürünün iç ve dış duvarında, dikey yüzeyde, boşlukta ve küresel yüzeyde hızlıca noktalama, çizim çizme ve daire çizme;
6Müşterilerin gereksinimlerine göre, armatürler, yapıştırıcı silahlar, kontrolörler, ısıtma sıcaklık kontrol cihazları vb. ile donatılabilir.
7- 1-4 baş dağıtım aygıtı, aynı anda çalışma verimliliğini ikiye katlamak için birden fazla yapıştırıcı tabanca;
8. Yazılım bölgesel görüntüleme, çeviri rotasyon işlevi vb gibi işlevlere sahiptir.
9Trapezoidal hızlanma ve yavaşlama, hız önizlemesi, mikro çizgi interpolasyonu ve diğer teknolojileri benimseyin;
10Hızlı, düşük gürültülü Japon basamaklı motorunu doğru konumlandırma, hızlı tepki, istikrarlı performans ve uzun hizmet ömrü ile yapılandırın.
Yapıştırıcı ile desteklenir
![]()
Uygulama
![]()