|
|
| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-VD331 |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 100 adet |
Paslanmaz Çelik Makine Gövdesi PC Kontrol 3 Eksenli Görsel Dağıtım Makinesi
Özellikler
| Model | HS-VD331 |
| Gerilim | AC110V/220V,50/60Hz,Meanwell markası |
| Hava basıncı | 0.5-0.7Mpa |
| Işık kaynağı | LED kaynağı |
| X/Y/Z çalışma aralığı | 400mm*300mm*2 |
| XYZ hızı | 1000mm/s |
| Y platformu | 190*150mm |
| Tekrar doğruluğu | 0.02mm |
| Yapıştırıcı viskozite aralığı | maks.≤5000LPS |
| Motor | Step motor |
| Tahrik sistemi | X/Y için zaman kayışı, Z ekseni vidası |
| Belge desteği | CAD,CorelDRAW |
| Yük kapasitesi | X/Y:10kg,Z:5kg |
| Doğrusal Kılavuz | CSK(Tayvan markası) |
| Fotoelektrik anahtar | (Almanya markası) |
| İşletim sistemi | Windows |
| Brüt ağırlık | 600kg |
![]()
![]()