| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-TC5331 |
| Moq: | 1 adet |
| fiyat: | Negotation |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1 Takım |
BuMasaüstü CCD vida bağlama makinesimodern hassas montaj üretimi için bağımsız olarak geliştirilen yüksek hassasiyetli, tamamen otomatik vida kilitleme ve sabitleme ekipmanıdır. Profesyonel CCD görsel konumlandırma teknolojisini benimserek,Bu masaüstü vida bağlama makinesi akıllı tanımlama fark ediyor, otomatik konumlandırma ve doğru vida sıkma, manuel sabitleme sapma, düşük verimlilik ve kararsız ürün kalitesi sorunlarını etkili bir şekilde çözüyor.Kompakt masaüstü tasarımı üretim alanını tasarrufu sağlar, esnek ve çok yönlü, çok spesifikasyonlu küçük ve orta boyutlu iş parçasının montajı için uygundur ve hassas elektronik montaj üretimi için temel otomatik bir ekipmandır.
| Ekipman konfigürasyon tablosu | |||
|---|---|---|---|
| Yapılandırma | Qty | Yapılandırma | Qty |
| XYZ üç eksen | 1/set | Barkod tarama tabancası | 1/set |
| CCD | 1/set | IPC + Hareket Kontrol Kartı | 1/set |
| Makine | 1/set | Döşeme besleyicisi | 1/set |
| Ana bölümler listesi | |||
| Adı | Marka | Yorumlar | |
| Adımlı motor | JMC | Aynı performans markaları değiştirilebilir. | |
| Doğrusal kaydırma rayı | HIWIN | Aynı performans markaları değiştirilebilir. | |
| Hareket Kontrol Kartı | SOLID/Mingseal | Aynı performans markaları değiştirilebilir. | |
| Makine | BLADY/SENSEWEE | Aynı performans markaları değiştirilebilir. | |
| IPC | Advantech/EVOC | Minimum yapılandırma:i3-8G-1TB | |
| Görüş kamerası | HIKVISION | Aynı performans markaları değiştirilebilir. | |
| Barkod tarama tabancası (sabit) | Honeywell ((1D ve 2D kod taraması ile uyumludur) | Kablolu | |
| Model | HS-GC5331 |
| X/Y1/Y2//Z Çalışma aralığı | 500*300*300*100 mm |
| Döşeme besleyicisi | Emme besleme, veya vidalara dayalı üfleme |
| X/Y1/Y2 ekseninin hareket hızı | Kapalı döngü motoru:1-300mm/s |
| Z ekseni hareket hızı | Kapalı döngü motoru: 1-80mm/s |
| X/Y1/Y2 ekseninde maksimum yük | Kapalı döngü motoru: 5 KG |
| Z ekseni maksimum yük | Kapalı döngü motoru: 5 KG |
| Tekrar doğruluk | ±0,025 mm |
| İşlem Yöntemleri | Otomatik |
| Programlama | PC |
| Kontrol | Endüstriyel Kişisel Bilgisayar |
| Ağırlık | 300 kg |
| Boyut ((L*W*H) | 1000*1220*1650m |
| Güç kaynağı | Tek yönlü 220±10% AC; Frekans 50Hz±2% |
Bu masaüstü robotik tornavida çeşitli elektronik ve imalat sektörlerinde yaygın olarak kullanılır, bunlara dahil olmak üzere ancak bunlarla sınırlı değildir:
Bu akıllı masaüstü CCD vida bağlama makinesi, görsel konumlandırma teknolojisini ve otomatik bağlama teknolojisini entegre ediyor.İşletmelere otomatik ve standart monte üretimi gerçekleştirmelerine yardımcı olmakÜretim verimliliğini ve ürün montaj tutarlılığını büyük ölçüde arttırırken, manuel hata oranını ve üretim maliyetini azaltır.Sabit ve dayanıklı ekipman yapısı uzun süreli sürekli çalışmayı sağlar, düşük arıza oranı ve basit daha sonraki bakım, montaj işletmeleri için istikrarlı ve uzun vadeli üretim faydaları getiriyor.
Akıllı, vizyonlu otomasyon ile bugün montaj işleminizi yükseltin!
![]()
![]()
![]()