|
|
| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-DC250/HS-DC330 |
| Moq: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 Adet/Ay |
| Ürün | HS-DC250 | HS-DC330 |
|---|---|---|
| Etkili PCB Boyutu | 50×50~330×250 mm | 50×50~455×330mm |
| Makine Boyutu | 650×800×1300 mm | 800×950×1300 mm |
| Ağırlık | 100 kg | 130kg |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Taşıma Yüksekliği | 900±30mm (sektör standartı SMT hattı yüksekliği) |
| Taşıma Yönü | Soldan sağa (L->R) veya sağdan sola (R->L) iki yönlü |
| Döngü Zamanı | PCB başına yaklaşık 8 saniye |
| Etiket Rolü Qty | 1 makara |
| Yapışkan Kağıt Qty | 2 makara |
| İyonlaştırıcı Qty | 2 adet (statik elimine birimleri) |
| Fırça Qty | % 1 |
| Yol sabit tarafı | Ön taraf |
| Güç kaynağı | AC100-230V, 50/60Hz |
| Hava basıncı | 4-6 bar |
| Hava tüketimi | En fazla 10L/dakikada |
| PCB kalınlık aralığı | 0.4~5mm |
| İletişim Protokolü | SMEMA (standart SMT ekipman iletişim) |