| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-C600 |
| Moq: | 1 adet |
| fiyat: | Negotation |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1 Takım |
Endüstriyel Paslanmaz Çelik ESD PCB Taşıma için Düz Kemer Taşıyıcı SMEMA Değişken Hız Kontrolü ve SMT Montajı için Anti-Statik Kemerli Inline Transfer Sistemi
Ürün Genel Görünümü
SMT Link Conveyor, bir yüzey montaj teknolojisi (SMT) üretim hattındaki farklı makineler arasındaki boşluğu kapatmak için tasarlanmış temel bir çevresel cihazdır.Bu PCB bağlantı birimi sürekli bir, baskı makineleri, toplama ve yerleştirme makineleri, geri akış fırınları ve AOI denetim sistemleri arasında devrelerinin sorunsuz akışı.Kritik bir tampon ve transfer çözümü olarak hizmet eder., kesinti sürelerini en aza indirgenerek ve PCB tıkanıklıklarını önleyerek.Bu konveyör bağlantısı modern otomatik üretim için gerekli güvenilirliği ve hassasiyeti sağlar.
Özellikleri
Teknik ayrıntılar
| Görev | SMT üretim hattı arasındaki yukarı ve aşağı akım makinelerini bağlamak için kullanılır |
|---|---|
| Taşıma yüksekliği | 910±30 mm |
| Taşıma yönü | L~R, ya da R~L |
| Operasyon | Ön çalışma |
| Yolun sabit tarafı | Ön taraf, veya özel |
| PCB genişliği | 50*50~530*460mm |
| Taşıyıcı uzunluğu seçenekleri | 0.5m/0.6m/1.0m/1.5m veya özelleştirme |
| Hız ayarlama yöntemi | Düğme |
| Geniş ayarlama | El kumandası (eleştirici otomatik ayar) |
| Güç kaynağı | AC110/220V,50/60Hz,±10% |
| Seçenekler | Işık, Fan, Denetim fonksiyonu, Kapak, Otomatik genişlik ayarlama, çift ray, vb. |
| Sinyal | SMEMA |
Spesifikasyon
| Model | HS-C600 | HS-C1000 | HS-C1500 |
|---|---|---|---|
| PCB genişliği | 50*50~530*390mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*390mm |
| Makine boyutu | 730*600*940mm | 1130*600*940mm | 1630*600*940mm |
| Ağırlık | 60kg | 80 kg | 100 kg |
Başvurular
Neden bu SMT bağlantı taşıyıcısını seçiyorsunuz?
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()