| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-RC390 |
| Moq: | 1 adet |
| fiyat: | Negotation |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1 Takım |
NG PCB Reddedilme Taşıyıcı, modern SMT montaj hatlarında, arızalı veya İyi olmayan (NG) basılı devre kartlarını otomatik olarak tanımlamak, yönlendirmek ve işlemek için tasarlanmış kritik bir bileşendir.Bu yüksek hassasiyetli PCB işleme ekipmanı, bozulmuş levhaları ana hattan ayırarak sorunsuz üretim akışını sağlar, yeniden işleme hatalarını önler ve genel hat verimliliğini korur. SMEMA standartlarına tamamen uyumludur, AOI, SPI, geri akış fırınları ve diğer SMT çevre cihazlarıyla sorunsuz bir şekilde entegre olur,Avrupa'daki elektronik üreticileri için ideal bir çözüm haline getiriyor, ABD ve Güneydoğu Asya.
| Model | HS-CVN350 | HS-CVN460 |
|---|---|---|
| Verimli PCB uzunluğu | 50*50~450*350mm | 50*50~550*460mm |
| Makine boyutu | 1000*690*930mm | 1000*800*930mm |
| Ağırlık | 70kg | 90kg |
| Taşıma yüksekliği | 910±20 mm |
|---|---|
| Taşıma yönü | L~R, veya R~L (ihtiyatlı) |
| Taşıma hızı | 0.5~20 m/min veya belirtin |
| Güç kaynağı | AC100-230V,50/60Hz,tek fazlı |
| Güç tüketimi | 100VA maksimum |
| Hava basıncı | 4-6bar |
| Hava tüketimi | En fazla 10L/dakikada |
| İletişim | SMEMA |
Otomatik PCB montajında, bileşenlerin israf edilmesini ve fırın enerjisinin geri akmasını önlemek için arızalı paneller hemen çıkarılmalıdır.
Seçip yerleştirmeden önce yetersiz lehimli pasta veya yanlış hizalama olan tahtaları çıkarın.
Eksik bileşenler polarite hataları veya lehim kusurları ile tahtaları reddet.
Son montajdan önce elektrik testinde başarısız olan panelleri izole edin.
Performans özelliklerini karşılamayan tamamen monte edilmiş panelleri ayırın.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()