| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-IT350 |
| Moq: | 1 adet |
| fiyat: | Negotation |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1 Takım |
Yumuşak hassas dönüş PCB Inverter Flipper Sabit SMT PCB Dönüştürme Makinesi SMEMA Uyumlu Standart Arayüz
Üretim akışınızı bizimSMEMA uyumlu PCB Inverter FlipperYüksek hızlı SMT montaj hatları ve PCB üretim tesisleri için tasarlanan bu makine, üretim sırasında PCB'lerin yönelimini değiştirmek için sorunsuz bir çözüm sağlar.
İster iki taraflı işleme için bir tahta çevirmek veya özel montaj gereksinimleri için tersine gerek, bizimPCB Flipper DeğiştiricisiUluslararası standartlara uygun olarak tasarlanmış, Avrupa, ABD'deki elektronik üreticileri için ideal bir seçim,ve Güneydoğu Asya malzeme işleme otomasyon arayan.
| Görev | Bu birim çift taraflı işlem için PCB'leri (180 derece) tersine çevirmek için kullanılır |
|---|---|
| Taşıma yüksekliği | 910±20 mm |
| Taşıma yönü | L~R, ya da R~L |
| Döngü süresi | Yaklaşık 5 saniye. |
| Yolun sabit tarafı | Ön taraf |
| Güç kaynağı | AC100-230V,50/60Hz,tek fazlı |
| Hava basıncı | 4-6bar |
| Hava tüketimi | En fazla 10L/dakikada |
| PCB kalınlığı | Min 0.6mm |
| Sinyal | SMEMA |
| Model | HS-IT350 | HS-IT500 |
|---|---|---|
| Verimli PCB uzunluğu | 50*50~450*350mm | 50*50~450*500mm |
| Makine boyutu | 570*945*1270mm | 570*1095*1270mm |
| Ağırlık | 130kg | 150 kg |
![]()
PCB Flipper Inverter'ımız, iki taraflı PCB işleme gerektiren çeşitli elektronik üretim senaryolarında yaygın olarak kullanılmaktadır.Amerika ve Güneydoğu Asya pazarları:
![]()
![]()
![]()