| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-C600/HS-C1000/HS-C1500 |
| Moq: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 Adet/Ay |
| İşlev | Açıklama |
|---|---|
| Taşıma yüksekliği | 910±30mm |
| Taşıma yönü | S~S, veya S~S |
| Çalışma | Ön çalışma |
| Ray sabit tarafı | Ön taraf, veya özelleştirilmiş |
| PCB genişliği | 50*50~530*460mm |
| Konveyör uzunluk seçenekleri | 0.5m/0.6m/1.0m/1.5m veya özelleştirme |
| Hız ayarlama yöntemi | Düğme |
| Genişlik ayarı | El krankı (isteğe bağlı otomatik ayar) |
| Güç kaynağı | AC110/220V, 50/60Hz, ±10% |
| Seçenekler | Işık, Fan, Muayene fonksiyonu, Kapak, Otomatik genişlik ayarı, çift ray vb. |
| Sinyal | SMEMA |
| Model | HS-C600 | HS-C1000 | HS-C1500 |
|---|---|---|---|
| PCB genişliği | 50*50~530*390mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*390mm |
| Makine boyutu | 730*600*940mm | 1130*600*940mm | 1630*600*940mm |
| Ağırlık | 60kg | 80kg | 100kg |