|
|
| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-NK250 |
| Moq: | 1 adet |
| fiyat: | Negotation |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1 Takım |
Modern SMT montaj hatları için özel olarak tasarlanmış yüksek performanslı NG / OK PCB Açma makinemizle üretim verimliliğinizi en üst düzeye çıkarın.Bu otomatik kart ayrım sistemi, AOI veya SPI makinelerinden yapılan denetim sonuçlarına (iyi/iyi değil) göre basılı devre kartlarını sıralamak ve boşaltmak için tasarlanmıştır.Kesin bir PLC kontrolü ve SMEMA standardına uygunluğu ile, bu çift mağaza boşaltıcı, sorunsuz malzeme işlemeyi sağlar, nitelikli ve arızalı levhalar arasındaki karışıklıkları önler,ve manuel emeği önemli ölçüde azaltır.
| Görev | Sinyal alarak NG/OK panelleri ayrı toplayın. |
| Taşıma yüksekliği | 910±30 mm |
| Taşıma yönü | L~R, ya da R~L |
| Yönetim Kurulu toplama zamanı | Her yaklaşık 6 saniye |
| Dergi zamanla değişir | Yaklaşık 30 saniye. |
| Yolun sabit tarafı | Ön taraf |
| İşlem tarafı | Ön taraf |
| Taşıyıcı bant | ESD |
| PCB kalınlığı | Min 0.6mm |
| Ses yüksekliği seçimi | 1-4 ((10 mm mesafe) |
| Güç kaynağı | 220V,50/60Hz,±10% |
| Güç | 0.05kW |
| Hava basıncı | 4-6Bar |
| Hava tüketimi | En fazla 15L/dakikada |
| Dergilerin sayısı | Üst: 1 dergi, Alt taraf: 2 dergi |
| Sinyal | SMEMA |
| Seçenekler | 1Dokunmatik ekran kontrol modu. 2Otomatik genişlik ayarlaması. 3, Müşterinin gereksinimlerine göre miktarda magazin. |
| Model | HS-NK250 | HS-NK330 | HS-NK390 | HS-NK460 |
|---|---|---|---|---|
| Verimli PCB uzunluğu | 50*50~350*250mm | 50*50~455*330mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*460mm |
| PCB kalınlığı | Min 0.6mm | Min 0.6mm | Min 0.6mm | Min 0.6mm |
| Dergi boyutu | 355*320*563mm | 460*400*563 | 535*460*570mm | 535*530*570mm |
| Makine boyutu | 1950*1600*1200mm | 2300*1760*1200mm | 2500*1880*1200mm | 2500*2160*1200mm |
| Ağırlık | 220 kg | 280 kg | 340kg | 380 kg |
Bizim SMT Line PCB NG OK Unloader çeşitli SMT üretim hatlarında yaygın olarak kullanılır, özellikle yüksek verimlilik ve yüksek hassasiyetli PCB sıralamasına ihtiyaç duyan fabrikalar için uygundur,Bunlara dahil olmak üzere, ancak bunlarla sınırlı değil:
Rekabetçi bir teklif ve ayrıntılı bir özellik sayfası için bugün bizimle iletişime geçin.Avrupa'ya hızlı nakliye, Amerika ve Güneydoğu Asya!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()