|
|
| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-NK250/HS-NK330/HS-NK390/HS-NK460 |
| Moq: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1 Takım |
| İşlev | Sinyal alarak NG/OK kartlarını ayrı ayrı topla |
|---|---|
| Taşıma Yüksekliği | 910±30mm |
| Taşıma Yönü | S~S veya S~S |
| Kart Toplama Süresi | Yaklaşık 6 saniye/PCB |
| Dergi Değiştirme Süresi | Yaklaşık 30 saniye |
| İz Sabit Tarafı | Ön taraf |
| Çalışma Tarafı | Ön taraf |
| Konveyör Bant | ESD |
| PCB Kalınlığı | Min 0.6mm |
| Adım Seçimi | 1-4 (10mm adım) |
| Güç Kaynağı | 220V, 50/60Hz, ±10% |
| Güç | 0.05kW |
| Hava Basıncı | 4-6Bar |
| Hava Tüketimi | Maks 15L/dak |
| Dergi Sayısı | Üst: 1 dergi, Alt: 2 dergi |
| Sinyal | SMEMA |
| Model | HS-NK250 | HS-NK330 | HS-NK390 | HS-NK460 |
|---|---|---|---|---|
| Verimli PCB Uzunluğu | 50*50~350*250mm | 50*50~455*330mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*460mm |
| PCB Kalınlığı | Min 0.6mm | Min 0.6mm | Min 0.6mm | Min 0.6mm |
| Dergi Boyutu | 355*320*563mm | 460*400*563mm | 535*460*570mm | 535*530*570mm |
| Makine Boyutu | 1950*1600*1200mm | 2300*1760*1200mm | 2500*1880*1200mm | 2500*2160*1200mm |
| Ağırlık | 220kg | 280kg | 340kg | 380kg |