| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-320 |
| Moq: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1 Takım |
| Spesifikasyon Ürünü | HS-320 |
|---|---|
| Uygulanabilir PCB kart boyutu (L*W) | 50×50 ~ 320×250 mm |
| Uygulanabilir PCB Kalınlığı | Tahta kalınlığı: 0.8 ~ 3mm / Pin uzunluğu: 3mm içinde |
| Bileşen Yüksekliği | Yukarı tahta: 100mm altında / Alt tahta: 50mm altında |
| PCB şekli ve koşulları | 1. PCB işleme kenarı: ≥3mm 2Bileşenlerin ağırlığı: 3KG'dan az 3Tahta çarpıklığı: 0.5 mm'den az |
| Lehimleyici Pot Malzemesi / Kapasite | Paslanmaz çelik / 10kg |
| Kaynatma Pot Gücü | 3×500W / 1.5KW |
| N2 Gereksinimleri | Saflık: 99.999% Basınç / Tüketim: 0.5MPa / 20-30 L/dakika / 1.2-1.5 m3/Saat |
| Akış nozlu | Hızlı sıvı nozu |
| Akış Kapasitesi | 2L (El ile doldurma) |
| Havalandırma | 0.5-0.7 Mpa |
| Düzeneğin iç çapı | Φ3mm ~ Φ20mm (özelleştirilebilir) |
| Dalga yüksekliği | Otomatik ayar / yükseklik ölçümü |
| Sistem Kontrolü | PC + PLC (Windows + İnovasyon) |
| Programlama Yazılımı | Programlama için resim çizimi destekler (hızlı ve kullanışlı) |
| Güç kaynağı / güç | Tek fazlı 220V ±10% Başlatma gücü: 2KW |
| Ağırlık | 70 kg (10 kg lehim dahil) |
| Toplam Boyutlar (L*W*H) | 730 × 800 × 840 mm |