| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-500H |
| Moq: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1 Takım |
| Model | HS-500H |
|---|---|
| Uygulanabilir PCB Boyutu | L × W: 50 × 50 ~ 500 × 450 mm |
| Taşıyıcı yüksekliği | 900 mm ± 50 mm |
| Taşıma sistemi | XYZ servo kontrolü, konumlandırma doğruluğu ±0,02 mm |
| Uygulanabilir PCB Kalınlığı | 0.8 ~ 3 mm; 3 mm'den az olan çarpıklık |
| Bileşen Yüksekliği | Üst taraf ≤ 100 mm; Alt taraf ≤ 50 mm |
| Kaynatma Kapı | Mekanik lehimleyici, 12 kg kapasite, 2 kW ön ısıtma gücü |
| Üst ısıtma | Kızılötesi ısıtma: 2,5 kW |
| Toplam Güç | AC 220V, 5,5 kW |
| Azot Gereksinimleri | Saflık: 99.999%, basınç: 0.5 MPa, akış hızı: 1.2 ~ 1.8 m3/h |
| Akış püskürtücü nozel | Standart 0,5 mm hassas atomlaştırma nozel (eleştirel 130 μm mikro püskürtme) |
| Akış Kapasitesi | 2 L (otomatik akım kaynağı sistemi) |
| Kontrol Sistemi | PC + PLC (Windows + Mitsubishi) |
| Makine Boyutları | L × W × H: 1650 × 1350 × 1450 mm |
| Ağırlık | 650 kg (12 kg lehim dahil) |