| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-CU250/HS-CU330/HS-CU390/HS-CU460 |
| Moq: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 Adet/Ay |
| Parametreler | Ayrıntılar |
|---|---|
| Ürün Adı | 90 derece PCB Dergisi Açıcı |
| Taşıma Yüksekliği | 910 ± 30 mm |
| Taşıma Yönü | Sol → Sağ veya Sağ → Sol |
| Operasyon tarafı | Cephe Operasyonu |
| Güç kaynağı | 220V / 50-60Hz ±10% |
| Hava basıncı | 4-6 bar |
| PCB kalınlığı | Min 0.4 mm |
| Dergi Kapasitesi | Üst: 1 / Alt: 2 |
| Taşıyıcı Hızı | 0.5-20 m/min (düzenlenebilir) |
| Arayüz | SMEMA |
| Model | PCB Boyut aralığı | Makine Boyutu (mm) | Dergi Boyutu (mm) | Ağırlık |
|---|---|---|---|---|
| HS-CU250 | 50×50 - 350×250 mm | 1100 × 1200 × 1200 | 355×320×563 | 140 kg |
| HS-CU330 | 50×50 - 455×330 mm | 1310×1360×1200 | 460×400×563 | 200 kg |
| HS-CU390 | 50×50 - 530×390 mm | 1430×1480×1200 | 535×460×570 | 260 kg |
| HS-CU460 | 50×50 - 530×460 mm | 1430×1620×1200 | 535×530×570 | 300 kg |