| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-203 |
| Moq: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 Adet/ay |
| Öğe | Özellik |
|---|---|
| Model | HS-203 |
| Güç Kaynağı | AC220V Tek Fazlı, 50-60Hz |
| Makine Ağırlığı | 60 KG |
| Makine Boyutu | 770 × 370 × 420 mm |
| Kesme Uzunluğu | 300 mm |
| Maksimum Bıçak Tekerleği Strokı | 350 mm |
| Bıçak Tekerleğinin İnce Ayarı | 0-3 mm |
| Alt Bıçak Ayarı | 0-2 mm |
| Arka Bariyer Genişliği | 150 mm |
| Maksimum PCB Genişliği | 150 mm |
| Maksimum Kesme Uzunluğu | 350 mm |
| PCB Kalınlık Aralığı | 0.6 - 3.2 mm |
| V-oluk Kalınlığı | 0.25 - 2.0 mm |