|
|
| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-DH800 |
| Moq: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1 Takım |
| Ürün | Özellik |
|---|---|
| Model | HS-DH800 |
| Giriş Voltajı | AC110V / 220V, 50/60Hz |
| Maksimum Güç | 300W |
| Hareket Hızı | 300mm/sn (800mm/sn'ye kadar özelleştirilebilir) |
| Tekrarlama Hassasiyeti | ±0.02mm |
| Çalışma/Fikstür Yükü | 5kg / 3kg |
| Ön Isıtma Sıcaklığı | 50–500℃ |
| Tahrik Yöntemi | Triger kayışı |
| Motor | Kademeli motor, 2 fazlı, 3A |
| İletişim Portu | RS232 |
| Lehim Teli Çapı | 0.3–1.5mm |
| Depolama | Flash depolamayı destekler |
| Makine Boyutu | 1016 * 685 * 800mm |
| Net Ağırlık | 65kg |