| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-SP-4 |
| Moq: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 500kg |
BuPLC kontrolü ile otomatik 4 tanklı lehimleme yapıştırma makinesiSMT ve PCB montaj hatlarında verimli kaynak pasta yönetimi için tasarlanmıştır. Bu sistem sabit, kontrol edilen ve otomatik kaynak pasta yönetimi sağlar.Üreticilerin tutarlı bir lehimli pasta kalitesini korumasını sağlayan, manuel müdahaleyi en aza indirmek ve genel üretim verimliliğini artırmak.
Güçlü bir PLC kontrol sistemi, çok tanklı mimari ve sezgisel işletim arayüzüne sahip olan bu makine, SMT üretim hatlarında, elektronik üretim tesislerinde,EMS fabrikaları, ve PCB montaj tesisleri.
İdealYüksek karışımlı SMT üretim hatları.
Arayan müşteriler için mükemmelPLC denetimli lehimleme pasta makinesi.
Daha yüksek sağlarSMT baskı kalitesi ve verim oranı.
| Model | HS-SP-4 |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Montaj parçaları | İthalat parçaları |
| Güç | AC220V, 50Hz |
| Hava basıncı | 0.4Mpa |
| Yerleştirme tankı | 4 tank |
| Makine Boyutu | 500*300*230mm (W*D*H) |
| Brüt Ağırlık | 16Kg |
Neden bu makineyi seçtin:Geleneksel manuel lehimli pasta işleme ile karşılaştırıldığında, bu otomatik 4 tanklı lehimli pasta makinesi üstün süreç kontrolü, tutarlılık ve üretim istikrarını sağlar.SMT ve PCB montaj hatlarını yükseltmeyi veya optimize etmeyi amaçlayan üreticiler için ideal bir çözüm haline getirir.
SMT lehimleme pasta makinesi • Otomatik lehimleme pasta yönetim sistemi • PCB lehimleme pasta ekipmanları
Ayrıntılı özellikler talep üzerine mevcuttur.