|
|
| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-S331R/HS-DS331R |
| Moq: | 1 PC |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 50PC/Month |
Bu...Çift platformlu çift lehimleme demir otomatik lehimleme makinesibiryüksek hassasiyetli masaüstü lehimleyici robotElektronik üretiminde verimli ve istikrarlı PCB lehimleme için tasarlanmıştır.
Donanımlıiki bağımsız lehimleyici demir başı ve çift çalışma platformu, makine, tutarlı kaynak kalitesini sağlayarak üretim verimliliğini önemli ölçüde arttırır.
Geniş çapta kullanılırSMT, DIP, PCB montajı, tüketici elektroniği, otomotiv elektroniği, güç kaynağı, LED ve endüstriyel kontrol endüstrileri, bu otomatik lehimleme sistemi, üreticiler için ideal bir çözümdür.İşgücü maliyetlerinin azaltılması, süreç tutarlılığı ve yüksek tekrar edilebilirlik.
| Model | HS-S331R/HS-DS331R |
|---|---|
| Voltaj | AC110V/220V,50/60Hz |
| X/Y/Z çalışma aralığı | 300*300*100 mm |
| R ekseni | 360 derece |
| X/Y/Z hareket hızı | En fazla 300mm/s |
| Sürülen sistem | Adımlı motor, zamanlama kemeri. |
| Doğrusal rehber | Tayvan markası yüksek hassasiyetli rehber |
| Tekrar doğruluk | ±0,02 mm |
| Programlama | Öğretmen kolye. |
| Kontrol sistemi | Kontrol panosu |
| Program depolaması | Bin adet işlem verisi depolayabilir ve tek bir işlem dosyası 3M depolama alanına kadar işgal edebilir (beş bin işlem noktası) |
| Dosya saklama alanı | El kutusu 256M, çevrimdışı kart 32M, 3M depolama alanına kadar tek işlem dosyası (100,000 işlem noktası) |
| Doküman desteği | CAD, CorelDRAW |
| Demir Teneke temizliği | Hava temizliği/pneumatik |
| Dış arayüz | USB+RS232 |
| Lehimleme yöntemi | Nokta/sıkıştırma lehimleme |
| Ağırlık | 48 kg |
| Makine boyutu | 520*585*800mm |
Bu...Çift platformlu çift lehimleyici demir otomatik lehimleyici robotBu, üreticiler için mükemmel bir yükseltme.Otomasyon, tutarlılık ve akıllı üretim.