| Marka Adı: | HSTECH |
| Moq: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 10 adet/ay |
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Eksen Hareket Mesafesi | 300×250×200 mm |
| Kilitleme Ürün Boyutu | 240×250 mm |
| Tahrik Yöntemi | Servo Motor |
| Konumlandırma Doğruluğu | ±0.03 mm |
| Vida Besleme Yöntemi | Emiş tipi (veya hava üfleme tipi) |
| Kilitlenme Süresi | 1.5-3 saniye |
| Güç Kaynağı Voltajı | AC220V |
| Güç | 1200W |
| Basınçlı Hava Beslemesi | 0.4-0.6 MPA |
| Toplam Ağırlık | 200 KG |
| Elektrikli Tornavida Miktarı | 1 |