| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-203 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 500 Adet/Ay |
| Güç Kaynağı | Tek fazlı AC220V 50-60HZ |
| Ağırlık | 60KG |
| Makine Boyutları | 770mm (U) × 370mm (G) × 420mm (Y) |
| Kesme Hızı | 300mm/s |
| Maksimum Bıçak Tekerleği Vuruşu | 350mm |
| Bıçak Tekerleği İnce Ayarı | 0-3mm |
| Alt Bıçak Ayarı | 0-2mm |
| Maksimum PC Kartı Kesme Genişliği | 150mm |
| Maksimum PC Kartı Kesme Uzunluğu | 350mm |
| PC Kartı Kalınlık Aralığı | 0.6-3.2mm |
| V-Oluk Kalınlık Aralığı | 0.25-2.0mm |