|
|
| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | SW-320YT |
| Moq: | 1PC |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 30000PCS |
| Uygulanabilir PCB Boyutu | U×G: 50×50~320×250 mm |
| Uygulanabilir PCB Kalınlığı | Yüzey: 0,8~3 mm / Pim uzunluğu: <3 mm |
| Eleman Yüksekliği | Alt tabakanın üst kısmı <100 mm / Alt tabakanın alt kısmı <50 mm |
| Yüzey Koşulları | Proses kenarı ≥3mm, Ağırlık <5kg, Bükme <0,5mm |
| Kalay Fırını | Titanyum alaşımlı malzeme, 15KG kapasite, 1.8KW güç |
| Ön Isıtma Gücü | Kızılötesi ön ısıtma 1KW |
| Toplam Güç | AC 220V 3.5KW |
| N₂ Gereksinimleri | %99,999 saflık, 0,5MPa basınç, 1,2m³/H tüketim |
| Akı Püskürtme Memesi | 0,5 mm hassas sıvı püskürtme başlığı (Japonya ithalatı) |
| Akı Kapasitesi | 2 litre |
| Hava Kaynağı | 0.5-0.7Mpa |
| Püskürtme Memesi İç Çapı | φ 3mm~φ 20mm (özelleştirilebilir) |
| Dalga Tepesi Yüksekliği | Otomatik hizalama/yükseklik ölçümü |
| Sistem Kontrolü | PC+PLC (Windows+Siemens) |
| Program Yazılımı | Çevrimiçi veya çevrimdışı görüntü programlamayı destekleyin |
| Video İzleme | Lehimleme efektleri için gerçek zamanlı video izleme |
| Güç Kaynağı | Tek fazlı 220V±10%, Başlangıç gücü: 3,5KW |
| Ağırlık | 120KG (15KG lehim tenekesi dahil) |
| Dış Boyutlar | 750×950×1350 mm (monitörlü) 1000×980×1580 mm (üst kapaklı) |
| Uygulanabilir PCB Boyutu | U×G: 50×50~450×400 mm |
| Uygulanabilir PCB Kalınlığı | Yüzey: 0,8~3 mm / Pim uzunluğu: <3 mm |
| Eleman Yüksekliği | Alt tabakanın üst kısmı <100 mm / Alt tabakanın alt kısmı <50 mm |
| Yüzey Koşulları | Proses kenarı ≥3mm, Ağırlık <5kg, Bükme <0,5mm |
| Kalay Fırını | Titanyum alaşımlı malzeme, 15KG kapasite, 1.8KW güç |
| Ön Isıtma Gücü | Kızılötesi ön ısıtma 1KW |
| Toplam Güç | AC 220V 3.5KW |
| N₂ Gereksinimleri | %99,999 saflık, 0,5MPa basınç, 1,2m³/H tüketim |
| Akı Püskürtme Memesi | 0,5 mm hassas sıvı püskürtme başlığı (Japonya ithalatı) |
| Akı Kapasitesi | 2 litre |
| Hava Kaynağı | 0.5-0.7Mpa |
| Püskürtme Memesi İç Çapı | φ 3mm~φ 20mm (özelleştirilebilir) |
| Dalga Tepesi Yüksekliği | Otomatik hizalama/otomatik yükseklik ölçümü |
| Sistem Kontrolü | PC+PLC (Windows+Siemens) |
| Program Yazılımı | Görüntülerde çizgi çizmek için programlama desteği |
| Video İzleme | Lehimleme efektleri için gerçek zamanlı video izleme |
| Güç Kaynağı | Tek fazlı 220V±10%, Başlangıç gücü: 3,5KW |
| Ağırlık | 150KG (15KG lehim tenekesi dahil) |
| Dış Boyutlar | 880×1280×1350 mm (monitörlü) 1270×1280×1580 mm (üç renkli ışıklar hariç) |