| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-NK250 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
SMT Üretim Hattı İyi / İyi olmayan tablo Ayrılık Dergisi NG OK PCB Çıkarıcı
Giriş
Bu birim, Otomatik Optik Denetim (AOI) işleminden sonra çalışır.PCB'leri iki gruba ayırır.: uyumsuz (NG) ve uyumlu (OK), otomatik olarak onları ilgili belirlenmiş magazinlarına yönlendirir.Bu, basılı devreler için son derece verimli ve organize bir sıralama prosedürü sağlar.
Teknik ayrıntılar
| Görev | Sinyal alarak NG/OK panelleri ayrı toplayın. |
| Taşıma yüksekliği | 910±30 mm |
| Taşıma yönü | L~R, ya da R~L |
| Yönetim Kurulu toplama zamanı | Her yaklaşık 6 saniye |
| Dergi zamanla değişir | Yaklaşık 30 saniye. |
| Yolun sabit tarafı | Ön taraf |
| İşlem tarafı | Ön taraf |
| Taşıyıcı bant | ESD |
| PCB kalınlığı | Min 0.6mm |
| Ses yüksekliği seçimi | 1-4 ((10 mm mesafe) |
| Güç kaynağı | 220V,50/60Hz,±10% |
| Güç | 0.05kW |
| Hava basıncı | 4-6Bar |
| Hava tüketimi | En fazla 15L/dakikada |
| Dergilerin sayısı | Üst: 1 dergi, Alt taraf: 2 dergi |
| Sinyal | SMEMA |
| Seçenekler |
1Dokunmatik ekran kontrol modu. 2Otomatik genişlik ayarlaması. 3, Müşterinin gereksinimlerine göre miktarda magazin. |
Özellikleri
PLC Kontrolü:
Doğru ve güvenilir bir işletim için bir PLC'ye sahiptir.
Kullanıcı Dostu Arayüzü:
Duygusal kontrol için yumuşak dokunuşlu bir LED membran paneli içerir.
Düzenlenebilir ses yüksekliği:
Farklı PCB boyutlarına ve konfigürasyonlarına uyarlanır.
Klemeleri Ayarla:
Dayanıklı PCB yerleştirme için güvenli dergi hizasını sağlayın.
Pnömatik İtmeci:
Basınç kontrolü, yumuşak, yıkıcı olmayan tahta aktarımı için.
Yüksek Aktarım:
Üretim verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için hızlı bir şekilde dergi değişimini kolaylaştırır.
Otomatik NG/OK Sıralama:
İşlemi kolaylaştırmak için AOI ile sorunsuz bir şekilde entegre olur.
SMEMA Standart İletişim Arayüzü:
SMEMA protokolü aracılığıyla üretim hatlarına sorunsuz entegrasyona izin verir, sorunsuz iletişim ve veri değişimini sağlar.
Model
| Model | HS-NK250 | HS-NK330 | HS-NK390 | HS-NK460 |
| Verimli PCB uzunluğu | 50*50~350*250mm | 50*50~455*330mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*460mm |
| PCB kalınlığı | Min 0.6mm | Min 0.6mm | Min 0.6mm | Min 0.6mm |
| Dergi boyutu | 355*320*563mm | 460*400*563 | 535*460*570mm | 535*530*570mm |
| Makine boyutu | 1950*1600*1200mm | 2300*1760*1200mm | 2500*1880*1200mm | 2500*2160*1200mm |
| Ağırlık | 220 kg | 280 kg | 340kg | 380 kg |
Ürün ve Ayrıntılar
![]()
![]()
![]()
Paketleme Hakkında
![]()
![]()
![]()