|
|
| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-S331R/HS-DS331R |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | D/P, T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 200 Adet |
Otomatik Temizleme ve Demir Baş Düzenleme ile Yüksek Hassasiyetli Lehim Robotu
Özellikleri
İşte metninin gözden geçirilmiş bir versiyonu:
Spesifikasyon
| Model | HS-S331R/HS-DS331R |
| Voltaj | AC110V/220V,50/60Hz |
| X/Y/Z çalışma aralığı | 300*300*100 mm |
| R ekseni | 360 derece |
| X/Y/Z hareket hızı | En fazla 300mm/s |
| Sürülen sistem | Adımlı motor, zamanlama kemeri. |
| Doğrusal rehber | Tayvan markası yüksek hassasiyetli rehber |
| Tekrar doğruluk | ±0,02 mm |
| Programlama | Öğretmen kolye. |
| Kontrol sistemi | Kontrol panosu |
| Program depolaması |
Bir bin set işleme verisi saklayabilir ve tek bir
işlem dosyası 3M depolama alanına kadar işgal edebilir
(beş bin işleme noktası)
|
| Dosya saklama alanı |
El kutusu 256M, çevrimdışı kart 32M, tek işlem dosyası
3M depolama alanı (100,000 işlem noktası)
|
| Doküman desteği | CAD, CorelDRAW |
| Demir Teneke temizliği | Hava temizliği/pneumatik |
| Dış arayüz | USB+RS232 |
| Lehimleme yöntemi | Nokta/sıkıştırma lehimleme |
| Ağırlık | 48 kg |
| Makine boyutu |
520*585*800mm |
![]()
![]()
Shenzhen Hansome Technology Co., Ltd (HSTECH) profesyonel bir SMT kartı taşıma ekipmanları (Yükleyici, İndirici, tampon, taşıyıcı, vb.) üreticisidir.Biz bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahip yüksek teknolojili bir işletmeyiz.Şirket, esas olarak SMT/THT üretim hattı kart taşıma ekipmanlarının araştırma ve geliştirme, üretim ve satışıyla meşguldür.