| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-CVN350 |
| Moq: | 1 takım |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | D/P, T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 200 set |
PCB reddedici taşıyıcı uyumlu lazerle oyulmuş paslanmaz çelik yan rehberi SMEMA ile
aşağıdakileri içeriyor:
Bu birim, OK ve NG kart seçimi fonksiyonuna sahip SMT üretim hatlarına sorunsuz bir entegrasyon sunar.Normal üretim sürecini bozmadan sürekli PCB akışını sağlar.
Özellikleri:
Spesifikasyon:
| Model | HS-CVN350 | HS-CVN460 |
| Verimli PCB uzunluğu | 50*50~450*350mm | 50*50~550*460mm |
| Makine boyutu | 1000*690*930mm | 1000*800*930mm |
| Ağırlık | 70kg | 90kg |
| Taşıma yüksekliği | 910±20 mm |
| Taşıma yönü | L~R, veya R~L (ihtiyaçlı) |
| Taşıma hızı | 0.5~20 m/min veya belirtin |
| Güç kaynağı | AC100-230V,50/60Hz,tek fazlı |
| Güç tüketimi | 100VA maksimum |
| Hava basıncı | 4-6bar |
| Hava tüketimi | En fazla 10L/dakikada |
| İletişim | SMEMA |
Ürün ayrıntıları:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()