|
|
| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-S331R |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
Bu otomatik lehim makinesi çift lehim masası, tek lehim başı, ama iki lehimle, yani iki sıcaklık kontrolörü var, ama rotasyon fonksiyonu olmadan.Bu model sıradan PCB kartlarının ya da üretiminin lehimlenmesi için uygun, aynı anda çalışan çift lehimleyici, lehim verimliliğini büyük ölçüde artırır.Her noktayı manuel olarak programlamak için öğretmen pantolon kutusu üzerinden, sonra otomatik lehimlemeye başlayın.
| Model | HS-DS5331 |
| Voltaj | AC110V/220V,50/60Hz |
| X/Y/Z çalışma aralığı | 500*300*300*100 mm |
| R ekseni | 360 derece |
| X/Y/Z hareket hızı | En fazla 300mm/s |
| Sürülen sistem | Adımlı motor, zamanlama kemeri. |
| Doğrusal rehber | Tayvan markası yüksek hassasiyetli rehber |
| Tekrar doğruluk | ±0,02 mm |
| Programlama | Öğretmen kolye. |
| Kontrol sistemi | Kontrol panosu |
| Program depolaması |
Bir bin set işleme verisi saklayabilir ve tek bir
işlem dosyası 3M depolama alanına kadar işgal edebilir
(beş bin işleme noktası)
|
| Dosya saklama alanı |
El kutusu 256M, çevrimdışı kart 32M, tek işlem dosyası
3M depolama alanı (100,000 işlem noktası)
|
| Demir Teneke temizliği | Hava temizliği/pneumatik |
| Dış arayüz | USB+RS232 |
| Lehimleme yöntemi | Nokta/sıkıştırma lehimleme |
| Ağırlık | 48 kg |
| Makine boyutu | 600*585*800mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()