|
|
| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | RM-F328 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | D/P,T/T,Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 20 TAKIM |
| Ürün Adı | Yüksek Hızlı Sıralı PCB Ayırma Yönlendirici |
| Ürün Kategorisi | PCB Yönlendirici Makinesi |
| Taşıma Hızı | 1500mm/s (maks) Ayarlanabilir |
| Maks PCB Boyutu | 260x340mm |
| Çalışma Platformu | Çift, Tek Platform Olarak Birleştirilebilir |
| Malzeme | Sac Levha |
| Kesme Doğruluğu | ±0.05mm |
| Güç Kaynağı | AC380V, 50/60Hz, 3KW |
| Renk | Turuncu, Gri |
| Taşıma Yönü | Soldan Sağa |