|
|
| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | RM-F328 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | D/P,T/T,Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 20 TAKIM |
| Ürün Adı | Yüksek Hızlı Tek Platformlu PCB Yönlendirici Makinesi |
| Ürün kategorisi | PCB yönlendirici makinesi |
| Görev | PCBA Pin Board Ayrıştırma |
| Beslenme | Çekmece besleme |
| Çalışma platformu | Çift, bir platform olarak birleştirilebilir |
| Renk | Turuncu, Gri |
| PCB Kesme Kalınlığı | 0.3-3.0mm |
| Uygun yönlendirme bit boyutu | 0.8-3.0mm |
| Malzeme | Yaprak metali |
| Maksimum Eksen Hareket Hızı | X,Y1,Y2: 1000mm/s, Z Eksen: 800mm/s |