|
|
| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-505 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 100 adet |
Elektronik ürünler için otomatik vida besleme makinesi ile yüksek verimlilikli el tornavida
Uygulama
Çok yönlü vida bağlama makinemiz, oyuncaklardan sabit telefonlara, hesap makinelerine, navigasyon sistemlerine, araç içi kameralar gibi teknolojiye ve sesli görsel donanıma kadar çok çeşitli elektronik ürünlere hizmet ediyor.Onun hassasiyeti çeşitli vida sıkıştırma ihtiyaçlarını karşılar, elektronik endüstrisi genelinde uyarlanabilirliği göstermektedir.
Özellikleri
Özellikler
| Model | HS-505 |
| Vuruş kapasitesi: | M3*10/3000PCS |
| Verimlilik: | 50-80 parça/dakika |
| Vuruş besleme hızı: | 0.5s/pcs (standart vida) |
| Besleme türü: | Nefes almak. |
| Besleme uzunluğu: | 1 - 4 metre. |
| Güç kaynağı: | AC220V 50HZ |
| Güç: | 40W |
| Çalışma basıncı: | 0.4Mpa-0.6Mpa |
| Ağırlık: | App 11KG |
| Boyut: | 370*220*280mm |
| Gürültü | Alt 65 |
El makinesinin detayları fotoğraflar
![]()
![]()
Detay Hakkında
![]()
Paketleme Hakkında
![]()
![]()
![]()
Ulaşım Hakkında
![]()