|
|
| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-S800H |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | D/P,T/T,Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 50 set |
8 eksenli otomatik lehimleme makineleri, verimliliği büyük ölçüde artıran, aynı zamanda lehimlemeyi ölü açı yapmayan, nokta kaynağı ve PCB, frekans bölücü vb. gibi sürükleme kaynağı için uygun hale getiren, 4 eksenli bir lehimleme robotuna dayalı başka bir 4 eksenli robot ekleyen çift 4 eksenli bir lehimleme makinesidir.
| Modeli | HS-S800H |
| Ürün adı | 8 eksenli lehimleme robotu |
| Giriş Gerilimi | AC110/220V,50/60Hz |
| Watt | Maks.300W |
| Çıkış voltajı | DC24V |
| Hareket aralığı-X ekseni | 2x300mm |
| Y1 ekseni | 2x300mm |
| Y2 ekseni | 2x300mm |
| Z ekseni | 2x300mm |
| R ekseni | 360 derece |
| Hız(X/Y1/Y2/Z) | 5-800 mm/sn |
| R ekseni | ±360 derece |
| Tekrar doğruluğu (X/Y1/Y2/Z) | ±0,02 mm |
| Çalışma yükü kapasitesi | 5 kg |
| Fikstür yük kapasitesi | 3 kg |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı, yüzey boyası |
| Sürüş yöntemi | Triger kayışı |
| Motor | Step motor, 2 faz, 3A |
| Ön Isıtma Sıcaklık Aralığı | 50-500°C |
| Program kapasitesi | max99, spot dosyası: maksimum 999 |
| İletişim portu | RS232 |
| G/Ç girişi | 8 içeri 16 dışarı |
| Lehim kalay çapı | 0,3-1,5 mm |
| Depolama uzantısı | flaş depolamayı destekle |
| Programlama modu | Yazılı veya teknik |
| Makine boyutu | 880*580*645mm |
| Net ağırlığı | 65kg |
| Öğe | Masaüstü Lehimleme Makinesi | ||
| Paket | Güvenlik koşulu olarak bir ahşap kartona 1 set | ||
| Dış Boyut | 880*580*645mm | ||
| Ağırlık | yaklaşık 20-35kgs | ||
| Teslimat | yaklaşık 15-20 iş günü | ||
| Ödeme | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | ||
| Liman | Shenzhen | ||
| Sevkiyat | A. Kurye ile: Özel teklifle 4-7 iş günü | ||
| B. Hava Yoluyla: Belirlenen havaalanında 7 iş günü | |||
| C. Deniz Yoluyla: Belirlenen limanda 20-25 iş günü | |||
![]()
![]()
![]()