|
|
| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-S5331R |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | D/P, T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 200 Adet |
Tek Çift Y Platform Sıcaklık Kontrolü 5 Eksenli Otomatik Lehimleyici Robotu
Tanıtım
Bu lehimleme robotuna 5 eksenli lehimleme makinesi diyoruz, 4 eksenli lehimleme robotuna ve 360 derecelik bir dönüş R eksenine dayanıyor, bu yüzden daha büyük lehimleme menziline sahip.
Uygulama
1, Yarım iletken ürünleri
2, optik ürünler
3Elektronik Ürünler
4, Genel ev aletleri
5Hızlı Makineler/Elektrik Ürünleri
6Büyük ölçekli mekanik ürünler
7, Genel Tüketim Malları
Özellikleri
1.5-Oksi Lehimleme Yeteneği
2.Dikkatli Stepper Motor Kontrolü
3Gelişmiş ısıtma ve teneke kırılma yönetimi
4.Hiwin, pürüzsüz, düz hareket için doğrusal rehber
5Çeşitli Lehimleme Modları: Nokta, Sürükle ve Daha Fazlası
6Dayanıklı Alüminyum Alaşım Kol: Pas Dayanıklı, Eğilmez
7. 99 program yuvası ile sezgisel olarak programlamayı öğretin
8Duman filtreleme sistemi lehim kalitesini ve demir ömrünü arttırır.
Spesifikasyon
| Model | HS-S5331R |
| Güç kaynağı | Meanwell sürücüsü AC110V/220V |
| Hava basıncı | 0.45-0.5Mpa |
| Eksen | 5 |
Hareket aralığı |
X 500 mm |
| Y1 300mm | |
| Y2 300mm | |
| Z 100mm | |
| R 360 derece | |
Hareket hızı |
X/Y1/Y2 1-600mm/s |
| Z 1-300mm/s | |
| R 1-100mm/s | |
| Taşıma yöntemi | Doğrusal rehber |
| Tekrar doğruluk | ±0,05 mm |
| Platform yük kapasitesi | 10kg |
| Z Eksen yük kapasitesi | 5 kg |
| Y platform boyutu | 190*150mm |
| Isıtma gücü | 150W |
| Düzenleme modu | Kumanda paneli |
| Program kapasitesi | 99 |
| İletişim limanı | RS232 |
| Beslenme | Tek teneke besleme sistemi |
| Lehimli teneke çapı | 0.3-1,5 mm. |
| Makine boyutu | 720*580*645mm |
| Net Ağırlık | 65 kg |
Ürün hakkında
![]()
Ayrıntılar hakkında
![]()
![]()
Paketleme Hakkında
![]()