| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-M535 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 500 adet |
PCB Saklama Magazini:
Antistatik SMT yükleme ve boşaltma rafı. Piyasada ayrıca elektrostatik çerçeve, antistatik PCB saklama devir rafı, PCB kartı devir kutusu vb. olarak da adlandırılır. Antistatik SMT yükleme ve boşaltma rafı, otomatik yükleme ve boşaltma makinelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Asit ve alkaliye dayanıklıdır, yağa dayanıklıdır, yüksek sıcaklığa dayanıklıdır, toksik değildir ve kokusuzdur. PCB kartlarını tutmak için kullanılabilir. Temizlemesi kolaydır. Devre kartlarının döndürülmesi kolaydır, düzgün bir şekilde istiflenir ve yönetimi kolaydır. Makul tasarımı ve mükemmel kalitesi ile Rongxin antistatik SMT yükleme ve boşaltma rafları, fabrikalarda nakliye, dağıtım, depolama, dolaşım ve işleme için uygundur.
| Genel boyut | 535*460*565mm, ayrıca başka seçenekler de vardır |
| Uygun PCB boyutu | 50*50~530*390mm |
| PCB depolama kapasitesi | Maksimum 50 adet |
| Yan kılavuz yuvası | Derinlik 3,0 mm, genişlik 5,0 mm, aralık 10 mm |
| Yüzey direnci | 105Ω-109Ω |
| Isı direnci | 80 °C/120°C/200°C |
| Genişlik ayarı | Dişli İzleyici / klipsler |
| Üst ve alt taban paneli | Metal malzeme |
| Tip | Antistatik |
| Tek ağırlık | 5kg |
Antistatik SMT yükleme ve boşaltma rafı ayrıca PCB toplama kutusu olarak da adlandırılır. Otomatik yükleme ve boşaltma makinelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Asit ve alkaliye dayanıklıdır, yağa dayanıklıdır, yüksek sıcaklığa dayanıklıdır, toksik değildir ve tatsızdır. PCB kartlarını tutmak için kullanılabilir. Temizlemesi kolaydır ve devre kartı devri uygundur. , kolay yönetim için düzgün bir şekilde istiflenmiştir. Makul tasarımı ve mükemmel kalitesi, fabrikalarda nakliye, dağıtım, depolama, dolaşım ve işleme için uygundur. SMT yükleme ve boşaltma rafları, çeşitli lojistik konteynerleri ve iş istasyonları ile eşleştirilebilir ve depolar ve üretim sahaları gibi çeşitli durumlarda kullanılır. Bugün, otomatik yükleme ve boşaltma makinelerinin işletmeler tarafından giderek daha fazla değer gördüğü bir dönemde, SMT yükleme ve boşaltma rafları görevi tamamlamaya yardımcı olur. PCB kartlarının dolaşımı, depolanması ve entegre yönetimi, üretim ve dış işleme işletmelerinin modern üretim yönetimi için gereklidir.
| Öğe | PCB Saklama Magazini | ||
| Paket | Güvenlik koşulu olarak bir ahşap karton içine 1 set | ||
| Dış Boyut | 535*460*565mm | ||
| Ağırlık | yaklaşık 5-10 kg | ||
| Teslimat | yaklaşık 15-20 iş günü | ||
| Ödeme | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | ||
| Liman | Shenzhen | ||
| Gönderi | A. Kurye ile: Özel teklifle 4-7 İş Günü | ||
| B. Hava Yoluyla: Belirlenen havaalanında 7 İş Günü | |||
| C. Deniz Yoluyla: Belirlenen limanda 20-25 İş Günü | |||