| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-700 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
CCD Renk Hizalama Sistemi PCB İşleme Ekipmanı, Yüksek Hassasiyetli BGA Yeniden Çalışma ve Onarım İçin
Özellikler
| Cep Telefonu BGA Yeniden Çalışma İstasyonu | Model: HS-700 |
| Güç Kaynağı | AC 100V / 220V±10% 50/60Hz |
| Toplam güç | 2600W |
| Isıtıcı gücü | Üst ısıtıcı 1200W(Maks), alt ısıtıcı 1200W(Maks) |
| Elektrik malzemesi | Sürücü motor + akıllı sıcaklık kontrol cihazı + renkli dokunmatik ekran |
| Sıcaklık kontrolü | yüksek hassasiyetli K-sensör + kapalı döngü kontrolü + bağımsız sıcaklık kontrol cihazı (hassasiyet ±1℃'ye ulaşabilir) |
| Sensör | 1 adet |
| Konumlandırma şekli | V şeklinde PCB desteği + harici evrensel fikstür + merkezleme ve konumlandırma için lazer ışığı |
| Genel boyut | U450mm*G470mm*Y670mm |
| PCB boyutu | Maksimum 140mm*160mm Minimum 5mm*5mm |
| BGA boyutu | Maksimum 50mm*50mm Minimum 1mm*1mm |
| Uygulanabilir PCB kalınlığı | 0.3 - 5mm |
| Montaj doğruluğu | ±0.01mm |
| Makine ağırlığı | 30KG |
| Çip montaj ağırlığı | 150g |
| Çalışma modları | Beş: Yarı otomatik/Manuel/Sökme/Montaj/Lehimleme |
| Kullanım Onarımı | çip / telefon anakartı vb. |
Özellikler
1.5 çalışma modu
2.15 yüksek çözünürlüklü LCD ekran
3.7 yüksek çözünürlüklü renkli dokunmatik ekran
4. Step motor
5. CCD renkli optik hizalama sistemi
6. Sıcaklık doğruluğu ± 1 ℃ içinde
7. Montaj doğruluğu ± 0.01mm içinde
8. Onarım başarı oranı: %99+
9. Bağımsız olarak geliştirilmiş mikrodenetleyici kontrolü
Ambalaj Hakkında
![]()
![]()
![]()
ŞİRKET PROFİLİ