| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | YS-802E |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | D/P,T/T,Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 500 adet |
SMD Bileşen Sayıcısı, yüzey montajı bileşenlerini (SMD) otomatik olarak saymak ve sıralamak için özel bir cihazdır.
| Model | YS-E802 |
| Güç kaynağı | AC110V,AC220V, 50/60Hz |
| Vattlık | 30W |
| Sayma zamanı | 19 saniye 2 dakika. |
| Sayım aralığı | -59999~59999 |
| Çığlık boyutu | 2,4,8,9,10,12,16,2432 mm. |
| Bant genişliği | 8,12,16,24,32,44,56,72,88 m |
| Plastik rulo boyutu | 7-13 inç |
| Uygulama | Tüm parçalar için uygun |
| Ürün boyutu | 450*270*180mm |
| Paketin boyutu | 460*280*190mm |
| Brüt ağırlık | 10kg |
SMD bileşen sayıcısı, gerçek zamanlı olarak yerleştirilen SMD bileşenlerinin sayısını izleyebilir ve kaydedebilir.Bu, üretim ilerlemesini izlemeye yardımcı olur ve ürünün önceden belirlediği SMD bileşen sayısına ulaşılmasını sağlar..
İstatistiksel veriler, her bileşen modelinin ekleme hızını ve verimliliğini analiz etmek için kullanılabilir.Ekleme makinesinin işlem parametreleri, genel üretim verimliliğini artırmak için optimize edilebilir..
SMD Bileşen Sayıcısı tarafından kaydedilen veriler, eksikliklerin veya yanlış yerleştirmelerin olup olmadığını kontrol etmek için kullanılabilir.Bu, sorunları zamanında tespit etmeye ve düzeltmeye yardımcı olur ve ürün kalitesini sağlar.
SMD bileşen sayıcısının istatistiksel verileri, stok yönetimi için bir temel oluşturabilir.bileşenlerin stok talebi daha iyi tahmin edilebilir ve kontrol edilebilir.
SMD bileşen sayıcısı tarafından kaydedilen veriler, üretim sürecini analiz etmek ve optimize etmek için kullanılabilir.üretim sürecinde engeller ve iyileştirme fırsatları bulunabilir.