| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-LD330 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
Akıllı SMT Üretim hattı Otomatik 90 Derece L Tipi PCB Açma Makinesi
- Hayır.Teknik Ayrıntılar
| Görev | Bu ünite PCB'leri yüklemek ve PCB'yi SMT üretim hattına taşımak için kullanılır. |
| Taşıma yüksekliği | 910±30 mm |
| PCB yükleme süresi | Yaklaşık 6 saniye. |
| Dergi değiştirme zamanı | Yaklaşık 30 saniye. |
| Taşıma yönü | L~R, ya da R~L |
| Operasyon | Ön çalışma |
| Yolun sabit tarafı | Ön taraf ((ya da belirtin) |
| Güç kaynağı | 220V,50/60Hz,±% 10 |
| Hava basıncı | 4-6bar |
| PCB kalınlığı | Min 0.4 mm |
| Dergi sayısı | Üst taraf: 1 pc, alt taraf: 2 pc |
| Ses yüksekliği seçimi | 1-4 ((10 mm mesafe) |
| Taşıyıcı hızı | 0.5-20M/min veya özel |
| Sinyal | SMEMA |
Spesifikasyon
| Model | HS-LD330 |
| Verimli PCB uzunluğu | 50*50~455*330mm |
| Makine Boyutu ((L*W*H) | 900*1223*1450mm |
| Dergi boyutu | 460*400*563mm |
| Ağırlık | 220 kg |
Özellikleri
1Modüler tasarım: Üretimi, bakım ve yükseltmeyi basitleştirmek için sistemi değiştirilebilir modüllere ayırmak.
2Güçlü tasarım: Çeşitli koşullar altında istikrarlı çalışmayı sağlamak için istikrarı artırır.
3Ekonomik tasarım testi: Performansı garanti ederken maliyet etkinliğini optimize etmek.
4Yumuşak Geniş Düzenleme: Hızlı ve yumuşak genişlik ayarlamasını sağlar.
5. Üçlü raf uygulaması: Verimliliği artırmak için üç rafın eşzamanlı işlenmesini destekler.
6Pnömatik klemler: Üst ve alt klemler rafların istikrarlı bir şekilde sabitlenmesini sağlar.
7PCB'yi koruyun: Yükleme ve boşaltma sürecinin PCB'ye zarar vermeyeceğinden emin olun.
8.SMEMA Uyumlu: Kolay bir entegrasyon ve işbirliği için endüstri standartlarıyla uyumludur.
Makine çizimi
![]()
![]()
Uygulama
Bu cihaz, SMT hatlarında basılı devre kartlarını yüklemek ve taşımak için kullanılır.
Ürünler hakkında
![]()
![]()
Paketleme Hakkında
![]()
![]()
![]()