| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-S5331R |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
Otomatik PCB lehimleme makinesi, geleneksel manuel lehimleme yerine kullanılır. Ürünleri sabitlemek için özelleştirilmiş fikstürler yapılarak, sıcaklık kontrol cihazı lehimleme ucunu ısıtır, lehim teli otomatik beslenir, makine ayarlanan programlara göre ürünleri otomatik olarak lehimleyecektir.
Otomatik lehimleme makinesi üç boyutta tamamen ayarlanabilir, böylece lehimleme ütüsü ve kalay teli sahte bir operatörün ellerini gerektirmez. Ellerinizi tamamen değiştirir ve kollar istediğiniz herhangi bir lehimleme konumuna ayarlanabilir. Otomatik kalay besleme sistemi: Sadece ayak şalterine hafifçe basmanız yeterlidir, kalay teli otomatik olarak sabit bir hızda ve miktarda lehimleme ucu ucuna uzatılacaktır. Sıcaklık: Manuel dijital sıcaklık ayarı bir bakışta açıktır ve otomatik sabit sıcaklık kontrol modu kullanılır. Yüksek güvenilirliğe sahip metal anti-statik mod tasarımı, hassas bileşenlerin lehimlenmesini daha güvenli hale getirir. Hafif ve esnektir, yer kaplamaz, sıcaklık, kalay besleme hızı, kalay noktası boyutu ayarlanabilir. Kullanımı kolaydır ve bir acemi iki saat içinde ustalaşabilir, %50 iş gücünden tasarruf sağlar. Sağlık nedenleriyle, lütfen çevre dostu kurşunsuz kalay teli kullanın. Özellikle çeşitli elektronik konektörlerin, LED ışık dizilerinin, video ve ses kablosu fişlerinin, kulaklık kablolarının, bilgisayar veri kablolarının, küçük devre kartlarının ve kablo demetinin ortasındaki küçük elektronik bileşenlerin kaynak ve bağlantısı için uygundur.
Sıcak hava lehimleme makinesi, hassas bileşenlerin lehimlenmesini daha güvenli hale getiren, yüksek güvenilirliğe sahip bir metal anti-statik mod tasarımı benimser. İki kolun, üç boyutlu uzayın ve çok yönlü kalay besleme kanalının herhangi bir ayarının mükemmel kombinasyonu. Kalay beslemesi kolay kontrol edilir. Acemiler, ustalaşmaları halinde iki saat içinde %50 iş gücünden tasarruf edebilirler. Lehimleme teknolojisinin mükemmel aktarımı, hafif ve esnek, yer kaplamaz. Bu lehimleme makinesi, özellikle çeşitli elektronik konektörlerin, video ve ses kablosu fişlerinin, kulaklık kablolarının, bilgisayar veri kablolarının, küçük devre kartlarının ve kablo demetinin ortasındaki küçük elektronik bileşenlerin kaynak ve bağlantısı için uygundur.
Kurşunsuz reflow lehimleme makinesi, kurşun lehimlemenin yerini alması, elektronik endüstrisindeki ekipmanların gelişim trendidir. Çevre dostu kurşunsuz reflow lehimleme özellikleri: ergonomik tasarım, SMT ve takılabilir bileşenlerin lehimlenmesi için uygundur ve kurşunsuz lehimleme işçilerinin gereksinimlerini karşılar. Püskürtme alanını, kapalı döngü kontrolünü, elektronik hız düzenlemesini otomatik olarak ayarlayın. WIN95/98 Çince ve İngilizce işletim sistemi, kullanışlı insan-bilgisayar diyaloğu ve kullanıcı dostu arayüz.
| Model | HS-S5331R |
|---|---|
| Gerilim | AC110V/220V,50/60Hz |
| X/Y1/Y2/Z çalışma aralığı | 500*300*300*100mm |
| R ekseni | 360 derece |
| Malzemeler | Üst düzey alüminyum |
| Lehim teli çapı | 0,6~1,0 mm |
| X/Y1/Y2/Z hareket hızı | maks. 300mm/s |
| Tahrik sistemi | Step motor, zamanlama kayışı |
| Doğrusal kılavuz | Tayvan markası yüksek hassasiyetli kılavuz |
| Tekrar doğruluğu | ±0,02 mm |
| Programlama | Öğretici kumandası ile manuel programlama |
| Kontrol sistemi | Kontrol panosu |
| Program depolama | Bin set işleme verisi depolayabilir ve tek işleme dosyası 3M'ye kadar depolama alanı kaplayabilir (beş bin işleme noktası) |
| Dosya depolama alanı | El tipi kutu 256M, çevrimdışı kart 32M, tek işleme dosyası 3M depolama alanı (100.000 işleme noktası) |
| Belge desteği | CAD/dwg formatı |
| Demir Kalay temizleme | Hava temizleme/pnömatik |
| Harici arayüz | USB+RS232 |
| Lehimleme yöntemi | Nokta/sürükleme lehimleme |
| Ağırlık | 85kg |
| Makine boyutu | 680*585*800mm |


![]()
![]()
![]()