|
|
| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-300 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | D/P,T/T,Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 200 set |
| Model | HS-300 |
| Gerilim | 110V/220V (isteğe bağlı) |
| Güç | 100W |
| Verimli Kesme Uzunluğu | 5-360mm |
| Bıçak Boyutu | Dairesel bıçak φ125*3mm, Lineer bıçak 360*45*6mm |
| Bıçak Malzemesi | İthal yüksek kaliteli yüksek hız çeliği aleti |
| Ayırma Hızı | 300mm/s |
| V-kesim Kalınlığı | Kartın 1/3'ü |
| Ayırma Genişliği | En İyi 1-200mm |
| Makine Boyutu | 620*320*450mm |
| Ağırlık | 50kg |