|
|
| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-SZ350 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
90° PCB Dönüş Konveyörü, PCB Taşıma Ekipmanlarının Kolay İzlenmesi İçin Üst Taraf Emniyet Kapağı
Giriş
Bu makine, SMT üretim hattında PCB akış yönünü değiştirmek için kullanılır. Her türlü SMT, DIP veya montaj hattı tam otomatik 90 derece dönüş dokunağına uyum sağlar.
Özellikler
1, PCB akış yönünü 90, 180, 270 derecede değiştirin.
2, Müşterinin ihtiyacına göre sabit ray seçimi.
3, Yumuşak LED düğme kontrolü, geleneksel ancak kolay kullanım.
4, Üst taraf emniyet şeffaf kapak, operatör tüm çalışma sürecini izleyebilir.
5, Dahili tork sınırlayıcılı kapalı tasarım, yüksek düzeyde güvenlik sağlar.
6, Pürüzsüz ve hassas dönüş yapmak için Hiwin lineer kılavuz ve vidalı mil.
7, Konveyörler arasındaki transfer boşluğunu en aza indirin.
8, PCB trafik akışları özelleştirilebilir.
8, Pürüzsüz ve paralel genişlik ayarı (vidalı mil).
9, SMEMA uyumlu.
Şartname
| Ürün adı | PCB Dönüş Konveyörü |
| Taşıma yüksekliği | 910±20mm |
| Taşıma yönü | S~S veya S~L |
| Döngü süresi | Yaklaşık 5 saniye |
| Ray sabit tarafı | Ön taraf |
| Güç kaynağı | AC100-230V,50/60Hz, tek faz |
| Hava basıncı | 4-6bar |
| Hava tüketimi | Maksimum 10L/dak |
| PCB kalınlığı | Min 0.4mm |
| Sinyal | SMEMA |
| Model | HS-SZ350 | HS-SZ460 |
| Verimli PCB uzunluğu | 50*50~450*350mm | 50*50~550*460mm |
| Makine boyutu | 700*750*1200mm | 840*890*1200mm |
| Ağırlık | 150kg | 180kg |
Uygulama
Dönüş Konveyörü, PCB'leri köşe etrafında sürekli işlem akışı için taşımak için kullanılır. Saat yönünde veya saat yönünün tersine dönüşte mevcuttur. Bu ünite, bir üretim hattında PCB'leri yönlendirmek için kullanılır.
PCB kabul edilir ve rayların sonuna taşınır. Taşıyıcı ileri geri hareket eder ve ardından 90 derece döner. Taşıyıcı, PCB'yi teslim etmek için bir sonraki işlemle hizalamak üzere ileri geri hareket eder. Transfer edildikten sonra, taşıyıcı başka bir PCB istemek için yuvasına döner.
![]()
![]()
Ambalaj Hakkında
![]()
![]()
![]()
ŞİRKET PROFİLİ
Shenzhen HanSome Technology Co.,Ltd (HSTECH), 2012 yılında EMS şirketinde uzun yıllar çalışmış profesyonel ve deneyimli bir mühendis tarafından kurulmuştur, başlangıçta PCB taşıma ekipmanları konusunda uzmanlaştık, daha sonra PCB ayırma makinesi ve SMT temizleme makinesi geliştirdik. HSTECH, Ar-Ge için profesyonel bir teknik ekibe sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda araştırma ve geliştirme için dışa dönük ve deneyimli bir pazarlama ekibine de sahip, ürün geliştirme yönlerini kavrıyor, sürekli değişen talepleri karşılamak için ürünleri ve teknikleri güncelliyor. Geçtiğimiz yıllarda, müşterilerimizin maliyet ve iş gücünden tasarruf etmelerine, aynı zamanda üretim verimliliğini artırmalarına yardımcı olmak için her zaman uygun maliyetli ürünler üretmek için yenilikler yapmaya ve keşfetmeye devam ettik.
HSTECH, "Kalite Odaklı ve Müşteri Odaklı" konseptine dayalı olarak ve endüstri özelliğini, akıllı fabrika için akıllı teknolojiyi birleştirerek "Yüksek kalite ve Akıllı" hedefini belirledi. Satış sonrası hizmete gelince, "sorumluluk" konusunda ısrarcıyız, kalite geri bildirimleri aldığımızda ilk anda tepki vereceğiz ve her zaman müşterilerimize hizmet edeceğiz.