| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-700 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
Profesyonel BGA çip yeniden işleme uygulamaları için tasarlanmış PCB işleme ekipmanları için yüksek hassasiyetli CCD renk hizalama sistemi.
BGA (Ball Grid Array) bir çip ambalajlama teknolojisidir. Substrat altındaki bir dizi lehim topları, basılı devre kartına I / O bağlantıları olarak hizmet verir.Bu ambalajlama yöntemi, dijital cihazların daha küçük boyutlara ulaşmasını sağlarBGA yeniden işleme istasyonu, BGA yongalarını onarmak ve değiştirmek için özel bir ekipmandır.
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Model | HS-700 |
| Güç kaynağı | AC 100V / 220V ± 10% 50/60Hz |
| Toplam Güç | 2600W |
| Isıtma gücü | Üst ısıtıcı 1200W ((Max), alt ısıtıcı 1200W ((Max) |
| Elektrikli bileşenler | Sürüş motoru + akıllı sıcaklık kontrolörü + renkli dokunmatik ekran |
| Sıcaklık Kontrolü | Yüksek hassasiyetli K sensörü + kapalı döngü kontrolü + bağımsız sıcaklık kontrolörü (± 1 °C hassasiyetli) |
| Sensör | 1 parça |
| Konumu belirleme yöntemi | V şeklindeki PCB desteği + dış evrensel armatür + lazer merkezleme ve konumlandırma |
| Genel Boyutlar | L450mm × W470mm × H670mm |
| PCB Boyut aralığı | En fazla 140 mm × 160 mm, en az 5 mm × 5 mm |
| BGA Boyut aralığı | En fazla 50 mm × 50 mm, en az 1 mm × 1 mm |
| PCB kalınlığı | 0.3 - 5mm |
| Değerlendirme Doğruluğu | ±0,01mm |
| Makine ağırlığı | 30KG |
| En fazla çip ağırlığı | 150 g |
| Çalışma Modları | Beş: Yarım otomatik/El/Kaldırma/Kaldırma/Saldırma |
| Başvurular | Çipler / telefon ana kartı vb. |
Shenzhen Hansome Technology Co., Ltd (HSTECH), yükleyiciler, boşaltıcılar, tamponlar, taşıyıcılar ve ilgili ekipmanlarda uzmanlaşmış profesyonel bir SMT tahta işleme ekipman üreticisidir.Bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahip bir yüksek teknoloji şirketi olarak, şirket, SMT / THT üretim hattı kart işleme ekipmanlarının araştırma, geliştirme, üretimi ve satışına odaklanmaktadır.
Deneyimli mühendislik ekibimiz, otomasyon ve uygun maliyetli çözümler peşinde koşarak, piyasa taleplerine göre ürünleri ve teknolojiyi sürekli olarak güncellemektedir.Ayrıca müşteri gereksinimlerine göre OEM hizmetleri de sunuyoruz..