| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-S5331R |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 50 set |
Bu lehimleme robotuna 5 eksenli lehimleme makinesi diyoruz, 4 eksenli lehimleme robotuna ve 360 derecelik bir dönüş R eksenine dayanıyor, bu yüzden daha büyük lehimleme menziline sahip.
Kaynatma, çeşitli füzyonlu alaşımlar (leğenler) kullanarak metal parçaları birleştirme işlemidir.Böylece bileşenler kaynak işlemini tamamlamak için erimeden yüzeylerinden moleküler bağlantılar oluşturacaklar.
Kaynak, yumuşak kaynak ve sert kaynak olarak ayrılabilir. Yumuşak kaynak sıcaklığı 450 ° C'den düşüktür ve sert kaynak sıcaklığı 450 ° C'den yüksektir.Sert kaynak genellikle gümüş gibi metaller için kullanılırSaldırma noktaları yumuşak kaynaktan çok daha güçlüdür ve kesme dayanıklılığı yumuşak kaynaktan 20 ila 30 kattır.Kaynak terimi genellikle yukarıdaki iki tür termal bağlantı için kullanılır, çünkü her iki durumda da erimiş lehim, kurulacak iki temiz ve yakın katı metal yüzeyi arasında uzanan bir boşluğa yazılır.
Tam otomatik ip kaynak makineleri ve tamamen otomatik monolitik kaynak makineleri, manuel kaynakla karşılaştırıldığında aşağıdaki avantajlara sahiptir:
| Model | HS-S5331R |
| Güç kaynağı | Meanwell sürücüsü AC110V/220V |
| Hava basıncı | 0.45-0.5Mpa |
| Eksen | 5 |
| Hareket aralığı | X 500 mm |
| Y1 300mm | |
| Y2 300mm | |
| Z 100mm | |
| R 360 derece | |
| Hareket hızı | X/Y1/Y2 1-600mm/s |
| Z 1-300mm/s | |
| R 1-100mm/s | |
| Taşıma yöntemi | Doğrusal rehber |
| Tekrar doğruluk | ±0,05 mm |
| Platform yük kapasitesi | 10kg |
| Z Eksen yük kapasitesi | 5 kg |
| Y platform boyutu | 190*150mm |
| Isıtma gücü | 150W |
| Düzenleme modu | Kumanda paneli |
| Program kapasitesi | 99 |
| İletişim limanı | RS232 |
| Beslenme | Tek teneke besleme sistemi |
| Lehimli teneke çapı | 0.3-1,5 mm. |
| Makine boyutu | 720*580*645mm |
| Net Ağırlık | 65 kg |
![]()
![]()
![]()