| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-LD330 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 50 set |
| Model | HS-LD330 |
| Ürün Adı | PCB Magazin Yükleyici |
| Taşıma Yüksekliği | 920±20mm |
| PCB Yükleme Süresi | Yaklaşık 6 saniye |
| Magazin Değiştirme Süresi | Yaklaşık 30 saniye |
| Taşıma Yönü | Soldan Sağa veya Sağdan Sola |
| Çalışma | Önden çalışma |
| Ray Sabit Tarafı | Ön taraf (veya belirtildiği gibi) |
| Güç Kaynağı | 220V, 50/60Hz, ±10% |
| Hava Basıncı | 4-6 bar |
| PCB Kalınlığı | Minimum 0.4mm |
| Magazin Miktarı | Üst taraf: 1 adet, Alt taraf: 2 adet |
| Adım Seçimi | 1-4 (10mm adım) |
| Konveyör Hızı | 0.5-20 M/dak veya özelleştirilmiş |
| Sinyal | SMEMA |
| Model | HS-LD250 | HS-LD330 | HS-LD390 | HS-LD460 |
|---|---|---|---|---|
| Verimli PCB Uzunluğu | 50*50~350*250mm | 50*50~455*330mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*460mm |
| Makine Boyutu | 1400*800*1200mm | 1650*880*1200mm | 1800*940*1200mm | 1800*1010*1200mm |
| Magazin Boyutu | 355*320*563mm | 460*400*563mm | 535*460*570mm | 535*530*570mm |
| Ağırlık | 140kg | 180kg | 220kg | 260kg |