| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-T460 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
Bu PCB depolama devir arabası SMT üretim fabrikasında kullanılıyor, arabanın genişliği 350mm ve 460mm olmak üzere iki seçeneğe sahip. Antistatik malzemelerden ve paslanmaz çelik yapıdan yapılmıştır. Ciro arabası standardı 4 çerçeveye sahiptir, her çerçeve arasındaki mesafe ayarlanabilir ve standart 3 katman PCB saklayabilir, her katman maksimum 100 adet PCB saklayabilir.
Bu anti-statik PCB ciro arabası, SMT işleme, makine, otomotiv, ev aletleri, hafif sanayi, elektronik ve diğer üretim işletmelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Asit ve alkalilere, yağa, kire, toksik olmayan ve tatsızlığa karşı dayanıklıdır. PCB kartını saklamak için kullanılabilir, temizlenmesi kolaydır ve PCB kartı devri için uygundur. Kolay yönetim için düzgün bir şekilde istiflenmiştir. Makul tasarımı ve mükemmel kalitesi, SMT fabrika lojistiğinde nakliye, dağıtım, depolama, dağıtım ve işleme için uygundur.
| Genel boyut | 900*540*1260mm, |
| Uygun PCB boyutu | maksimum genişlik 460 mm |
| PCB depolama kapasitesi | Standart maksimum mağaza 300 adet |
| Yan kılavuz yuvası | Derinlik 3,0 mm, genişlik 5,0 mm, aralık 10 mm |
| Yüzey direnci | 106Ω-109Ω |
| Isı direnci | 80°C/120°C/200°C |
| Genişlik ayarı | Dişli Takipçisi / klipler |
| Üst ve alt taban paneli | metal malzeme |
| Tip | Anti-statik |
| Tek ağırlık | 34 kg |