| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-GH350 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
Bu ünite, SPI ve AOI tampon ekipmanlarından sonra bir tampon olarak kullanılır.
| Model | HS-GH350 |
| Taşıma yüksekliği | 910±20mm |
| Taşıma yönü | S~S, veya S~S |
| Kart döngü süresi | Yaklaşık 20 saniye |
| Magazin değiştirme süresi | Yaklaşık 30 saniye |
| Ray sabit tarafı | Ön taraf |
| Çalışma tarafı | Ön taraf |
| PCB kalınlığı | Min 0.6mm |
| Aralık seçimi | 1-4 (10mm aralık) |
| Güç kaynağı | 220V,50/60Hz,±10% |
| Güç | 0.05kW |
| Hava basıncı | 4-6Bar |
| Hava tüketimi | Maksimum 10L/dak |
| Magazin sayısı | Üst: 1 magazin, Alt taraf: 1 magazin |
| Sinyal | SMEMA |
| Seçenekler | 1, Dokunmatik ekran kontrol modu. 2, Otomatik genişlik ayarı. 3, Müşteri ihtiyacına göre magazin miktarı. |
| Model | HS-HC250S | HS-HC330M | HS-HC390L | HS-HC460XL |
|---|---|---|---|---|
| Verimli PCB uzunluğu | 50*50~350*250mm | 50*50~455*330mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*460mm |
| Magazin boyutu | 355*320*563mm | 460*400*563 | 535*460*570mm | 535*530*570mm |
| Makine boyutu | 1250*1200*1600mm | 1460*1360*1600mm | 1610*1480*1600mm | 1610*1620*1600mm |
| Ağırlık | 170kg | 230kg | 300kg | 330kg |
![]()
![]()