| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-460-CY |
| Moq: | 3 Takım |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, D/P |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 500 adet |
| Model | HS-C600/HS-C1000 |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC220V veya AC110V 50/60Hz |
| PCB Boyutu | 50×50~500×390mm |
| Genişlik Düzenleme | El kumandası |
| PCB Yönü | Soldan sağa ya da sağdan sola |
| Transmisyon Yüksekliği | 900 ± 20 mm |
| İletişim hızı | 0.5-20 metre dakikada ayarlanabilir |
| Yol sabit tarafı | Ön taraf sabit (arka taraf sabit isteğe bağlı) |
| Makine Uzunluğu | 0.5M/0.6M/0.8M/1M/1.5M |
| Seçenekler | Işık, Fan, Büyütücü, Kapak, Denetim |