| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-460BC |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
PCB Yüzey Toz Temizleyici, elektronik imalat endüstrisinde, Baskılı Devre Kartlarının (PCB'ler) yüzeyindeki toz, döküntü ve kirletici maddeleri temizlemek için özel olarak tasarlanmış önemli bir araçtır. Temiz bir PCB yüzeyi sağlamak, yüksek kaliteli lehim bağlantılarını korumak, kusurları önlemek ve elektronik düzeneklerin genel güvenilirliğini ve performansını artırmak için kritik öneme sahiptir.
| Modeli | HS-250BC | HS-330BC | HS-390BC | HS-460BC |
|---|---|---|---|---|
| PCB boyutu | (50*50)~(350*250) | (50*50)~(460*330) | (50*50)~(530*390) | (50*50)~(530*460) |
| Makine boyutu | 555*820*1350 | 555*900*1350 | 555*960*1350 | 555*1030*1350 |
| Ağırlık | 80kg | 90kg | 100kg | 110kg |
| PCB kalınlığı | 0,4~5 mm |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC100~230V,tek fazlı,300A |
| Hava beslemesi | 0.4~0.6Mpa |
| Temizleme fırçası | üst 2 adet |
| Etiket rulosu | üst 1 adet |
| Fırçalamak | ESD, yüksek hassasiyetli fırça |
| Toz toplayıcı varsa | Evet |
| Taşıma hızı | 0~9 m/dak, ayarlanabilir |
| Taşıma yüksekliği | standart 900±20mm |
| Yön | L'den R'ye veya R'den L'ye, isteğe bağlı |
| Döngü süresi | 8'ler civarı |
Elektronik üretiminin son derece hassas dünyasında, en küçük parçacıklar bile önemli sorunlara yol açabilir. PCB Yüzey Toz Temizleyici, PCB'lerinizin kirletici maddelerden arınmış olmasını sağlayarak optimum performans ve güvenilirlik sağlar. İster tüketici elektroniği, otomotiv sistemleri veya endüstriyel kontroller üzerinde çalışıyor olun, bu araç üretim sürecinizin vazgeçilmez bir parçasıdır.
![]()
![]()
![]()